O mnie

Biznestata.com

Biznestata.com to miejsce do wymiany doświadczeń biznesowych oraz rodzicielskich. Powstał z myślą o przedsiębiorcach – ojcach. Rozmawiamy tutaj o przygodach, które spotykały biznesmenów na różnych etapach ich działalności, o tym jak pogodzić życie zawodowe z rodzinnym – o trudnościach oraz o chwilach, gdy sukces wynagradzał wszystkie wysiłki.

Artur Pranga – autor podcastu Biznestata

Postanowiłem stworzyć podcast poświęcony biznesowi i rodzinie.

Chcesz usłyszeć rozmowę na interesujący Cię temat? Znasz kogoś, kogo powinienem zaprosić? Napisz do mnie, a nagram odpowiedni odcinek!

O mnie – w skrócie:

O mnie – nieco więcej

Pochodzę z Kaszub. Studia inżynierskie ukończyłem na Politechnice Gdańskiej, Wydział Mechaniczny. Przez kolejne lata pracowałem jako kontroler jakości oraz niezależny technolog produkcji w Polsce oraz w Hiszpanii. Równocześnie razem z kolegą organizowałem w Olsztynie jednostkę Związku Strzeleckiego Strzelec – Organizacja Społeczno-Wychowawcza.

Po 6 latach pracy na etacie zdecydowałem się spróbować swoich sił w biznesie. Jako grafik komputerowy tworzyłem wizualizacje i animacje 3D, nieustannie dokształcając się z zakresu prowadzenia firmy (m.in. wykłady ASBIRO, podcasty Małej Wielkiej Firmy).

W 2014 roku wraz z kolegą założyłem szkołę przetrwania Universal Survival. Byłem jednocześnie:

  • instruktorem,
  • księgowym,
  • marketingowcem,
  • fotografem, kamerzystą,
  • grafikiem,
  • twórcą strony internetowej,
  • współorganizatorem kursów i wypraw kadrowych w najodleglejsze regiony świata.

Dzisiaj już wiem, że tak szeroką wielozadaniowość należało zastąpić delegowaniem 😉

Jestem mężem i ojcem. Zapraszam Ciebie do wymiany doświadczeń, opinii oraz dyskusji na tematy dotyczące wszystkiego, co znajduje się na styku przedsiębiorczości oraz rodziny.

Przyjemnego słuchania 🙂