Biznestata.com odcinek startowy

Artur Pranga - autor podcastu Biznestata

Pobierz audycję

Cześć, witam Cię w odcinku startowym podcastu Biznestata.com – jest to miejsce do wymiany doświadczeń biznesowych oraz rodzicielskich. Powstał z myślą o przedsiębiorcach – ojcach. Rozmawiamy tutaj o przygodach, które spotykały biznesmenów na różnych etapach ich działalności, o tym jak pogodzić życie zawodowe z rodzinnym – o trudnościach oraz o chwilach, gdy sukces wynagradzał wszystkie wysiłki.

Ja nazywam się Artur Pranga. Studia inżynierskie ukończyłem na Politechnice Gdańskiej, Wydział Mechaniczny. Przez kolejne lata pracowałem w różnych firmach produkcyjnych w Polsce i Hiszpanii. Po 6 latach pracy na etacie zdecydowałem spróbować swoich sił w biznesie – tworzyłem wizualizacje dla architektury i animacje 3D, jednocześnie dokształcając się z zakresu prowadzenia firmy korzystając z wykładów ASBIRO oraz podcastów Mała Wielka Firma.

W roku 2014 do spółki z Kubą Doroszem założyłem szkołę przetrwania Universal Survival. Pełniłem w niej funkcję instruktora, księgowego, marketingowca, fotografa, kamerzysty i współorganizatora kursów oraz wypraw kadrowych w najdalsze rejony świata. Dziś wiem, że moja wielozadaniowość była błędem.

Żonę poznałem w 2015 roku, gdy zaprosiła mnie i Kubę jako prelegentów do prowadzonego Klubu Podróżnicze Inspiracje. Możemy już cieszyć się naszym pierwszym dzieckiem. Ciebie zaś zapraszam do wymiany doświadczeń, opinii oraz rozmów na temat wszystkiego, co znajduje się na styku przedsiębiorstwa i rodziny. Jeżeli chcesz abym nagrał odcinek na wybrany temat, proszę daj mi znać. Zapraszam do przyjemnego słuchania odcinków podcastu Biznestata.

Linki do wymienionych stron:

2 odpowiedzi do “Biznestata.com odcinek startowy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *